SUGRĮŽTA EMALIO MENO EDUKACIJOS

Po ilgos pertraukos sugrįžta emalio meno edukacijos, kuriose supažindinama su emalio meno priešistore ir įvairiomis technikomis, kurios padės kitu kampu pažvelgti į emalio meno tradicijas ir dirbinius. Neseniai vykusiose edukaciniuose užsiėmimuose po 12 metų pertraukos Anastasija ir Michele-Karolina nutarė atgaivinti nuostabias emalio kūrimo emocijas (nuotraukose emalio darbai, kuriuos merginos sukūrė būdamos dešimties metų). Emalio meno edukacijos ne tik puikus būdas atgaivinti prisiminimus, bet ir paįvairinti pavasario ir vasaros mokinių atostogas, kuriant suvenyrus su emaliu.

Emalio technologija – gana sudėtinga, tačiau emalio kūrimas patrauklus ir uždegantis procesas. Emalio technikos pristatymas, susipažinimas su medžiagomis trunka iki valandos, tačiau norint sukurti papuošalą ar suvenyrą prireiks daugiau laiko ir pastangų.

Edukacijų dalyviams suteikiama galimybė ne tik stebėti emalio degimo procesą, įgyti teorinių žinių, tačiau ir patiems susikurti darbus emalio technika. Dalyvius aprūpiname darbui reikalingomis medžiagomis ir įrankiais – emaliu, vario plokštelėmis ir kt.

Edukacijas pristato menininkė, juvelyrė Marytė Dominaitė, nuo 2005 m. tarptautinės emalio meno bienalės kuratorė, tarptautinių emalio meno simpoziumų organizatorė, edukacinių programų, kūrybinių dirbtuvių vadovė.

 

Daugiau informacijos apie būsimus užsiėmimus rasite „Auksakalių gildijos“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/auksakaliugildija

 Comments are closed.

Pasirodė emalio bienalės „Vilnius 2020“ katalogas
EMALIO BIENALĖ „VILNIUS 2017”
EMALIO BIENALĖ „VILNIUS 2015”
EMALIO BIENALĖ „VILNIUS 2013”
Jau žinomi tarptautinės emalio bienalės „Vilnius 2020“ laureatai
Paroda EMALIO MENAS
2014/12/11 – 2015/01/06 | Šarūnės Vaitkutės paroda PAMESTA – RASTA