2010/06/15 – 2010/07/10 | Anna Fanigina sagių paroda OMNIA MUTANTUR, NIHIL INTERIT

Jausmų transformacija laiko tėkmėje – tokią idėją pateikia dizainerė juvelyrė iš Latvijos Anna Fanigina parodoje pristatanti sidabrinių segių su auksinėmis smeigėmis kolekciją. Segė, tarsi simbolis, ryškaus įspūdžio veriančio mūsų sielą, kaip brangus prie širdies prisegtas jausmas, kaip laiko momentas virtęs brangenybe.

Segėse naudojamos senovinės fotonuotraukos ir kopijos senų papuošalų šiandien įgauna naują prasmę. Greta brangakmenių įdėti subraižyti seni stiklai, išimti iš močiutės sagių ar surasti Murano salos pakrantėje, kiekvienas jų įgauna nepakartojamą vertę, nepriklausomai ar būtų rastas ar dailininkės sukurtas. Žmonių, laivų, balandžių siluetai, sena ir nauja, brangu ir pigu, subtilu ir brutalu – viskas susipina į vientisą žvilgančiai besikeičiančią srovę.

Savo kūrinius žyminti ženklu VERBA, Anna Fanigina ir šį kartą neatsisako verbalinio savo darbų žymėjimo – ant kiekvienos segės kitos pusės galima perskaityti kolekcijos pavadinimo „Omnia mutantur, nihil interit“ nuotrupą, kuris dažniau nuspėjamas nei perskaitomas.Comments are closed.

Pasirodė emalio bienalės „Vilnius 2020“ katalogas
EMALIO BIENALĖ „VILNIUS 2017”
EMALIO BIENALĖ „VILNIUS 2015”
EMALIO BIENALĖ „VILNIUS 2013”
Pasirodė elektroninis IX emalio meno bienalės Vilnius 2022 katalogas
2016-12-16 – 2017-01-06 | Anna Fanigina (Latvija) paroda LAIVŲ SĄRAŠAS
Galerijoje „Meno niša“ prasideda dviguba emalio meno šventė
Pristatome IX tarptautinės emalio meno bienalės „Vilnius 2022“ virtualų 3D turą